جامدادی چرمی طرح نگینی


  • کد محصول: ja-medad-13
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


جامدادی چرمی طرح نگینی

جامدادی یکی از وسایل لازم برای دانش آموزان است .که برای نگهداری  وسایلی  است که جهت نوشتن یا نقاشی کردن به آن احتیاج دارند. که بسته به نیاز آنها ممکن کوچک یا بزرگ باشد .از ویژگیهای یک جامدادی خوب جنس آن است .جنسی که جامدادی از آن ساخته شده است .تعداد جاهای مختلفی که برای نگه داری مداد مدادرنگی یا خودکار است و جم وجوربودن آن است. جامدادی چرمی طرح نگینی همه ی این ویژگیها را دارد.چون جنس آن از نوع چرم مصنوعیاست که دانش آموز را تا پایان سال همراهی می کند و دارای دوام زیادی است . بیشتر از چهر جای مختلف دارد .که چهارتای آن با زیپ باز وبسته می شود.

جامدادی چرمی طرح نگینی دارای طراحی بسیار زیبا و شیک است ودارای نگینهای به صورت برجسته است که در سطح این جامدادی قرار دارد و زیبای آن را دوچندان می کند .از دیگر ویژگیهای آن می توان به سبکی وحمل راحت آن اشاره کرد .

همچنین یکی از جاهای این جامدادی با چسب باز وبسته می شود.می توان از آن برای قراردادن نوشت افزارهای که بیشتر به آن احتیاج دارید استفاده کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: جامدادی چرمی طرح نگینی, فروشگاه اینترنتی مدریک, mdrik, نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير،مدادرنگی, لوازم التحریر, و جامدادی, انواع جامدادی, جامدادی