پاکن فکتیس factis مربعی مدل36


  • تولید کننده: فکتیس factis
  • کد محصول: p-2
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


پاکن فکتیس factis مربعی مدل36

شکل وساختار این پاکن به دلیل مربعی بودن آن دست را خسته نمی‌کند. این پاک‌کن به‌خوبی اشتباهات نوشتاری شما را از بین برده و اطراف محل کار شما را کثیف نمی‌کند. پاک‌کن  فکتیس به شکل یک مکعب مستطیل است. این پاک‌کن به‌راحتی در بین انگشتان شما قرار گرفته و به همین دلیل در استفاده‌ی طولانی‌مدت آسیبی به دست شما نمی‌زند. با این محصول هیچ اثری از اشتباه نوشتاری شما به جا نخواهد ماند تا شما بتوانید درست از همان جایی که اشتباه کردید، نوشتن را دوباره آغاز کنید. میزان پرزی که در اثر کار با این پاک‌کن تولید می‌شود بسیار کم است. این امر از کثیف شدن دفتر و کتاب یا محیطی که در آن مشغول نوشتن هستید جلوگیری می‌کند. 

لذت نوشتن با مداد یا مداد نوکی زمانی دو برابر می‌شود که یک پاک‌کن خوب برای پاک کردن اشتباهاتان دراختیار داشته باشید. پاک‌کن فکتیس به دلیل قدرت پاک‌کنندگی بالا، و تولید حداقل پرز برای کسانی که در طول روز با نوشتن با مداد یا مداد نوکی سروکار دارند، یک انتخاب بسیار مناسب است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: پاکن فکتیس factis مربعی مدل36،فروشگاه اینترنتی مدریک،mdrik،نوشت افزار،لوازم التحریر،فروشگاه لوازم تحرير،فروشگاه نوشت افزار،لوازم مدرسه،خريدنوشت افزار،خريدلوازم تحرير،مدادرنگی ،فروش عمده نوشت افزار ،فروش عمده لوازم التحرير،پخش عمده نوشت افزار،پخش عمده لوزام التحرير،انواع لوازم التحرير،انواع نوشت افزار،خريد لوازم التحرير،خريد نوشت افزار،خريد وسايل مدرسه،انواع پاکن و غلط گیر ،پاکن و غلط گیر