مداد ابرو اتود Etude Corporation


  • کد محصول: ar.ch.me1
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


مداد ابرو اتود مدل Etude Corporation شماره 31

برند کره‌ای «اتود هاوس» Etude House این مداد آرایشی را به صورت خلاقانه‌ای طراحی کرده است. این برند که در واقع به یک شرکت کره‌ای نام Amore Pacific تعلق دارد، به اختصار «اتود» نامیده می‌شود. این کلمه از کلمه‌ی فرانسوی (Etude) با اشاره به مطالعات پیانیست معروف، به نام «شوپن» (Chopin) گرفته شده است. این شرکت به غیر از کره جنوبی در سال‌های بعد فروشگاه‌های متعددی را در سنگاپور، تایوان و فیلیپین راه‌اندازی کرد و به مرور به برندی محبوب در سراسر دنیا تبدیل شد. مداد آرایشی Etude Corporation 31 دارای رنگ خاکستری تیره است که برس گرد، سری پهن و پوشش آهنی دارد.

تغییرو شکل ابروها یکی از کارهایی است که می‌تواند روی زیبایی ظاهری هر فردی تاثیرداشته باشد. برای این کار برخی خانم‌ها به برداشتن موهای اطراف ابرو، می‌پردازند اما در برخی موارد می‌توان از مداد آرایشی ابرو برای این کار استفاده کرد. با اضافه کردن خطوط باریک یا ضخیم می‌توان اندازه یا شکل ابرو را تغییر داد. مداد آرایشی Etude Corporation 31 تولید شده توسط شرکت «اتود» Etude، دارای رنگ خاکستری تیره است که می‌تواند این زیبایی را برای ابروها به وجود بیاورد. این محصول با رنگ زیبای خاکستری اش به خوبی می‌تواند یک رنگ خاکستری تیره برای موهای ابرو به وجود بیاورد. بنابراین افرادی که ابروهایشان را به رنگ مشکی یا خاکستری است به راحتی می‌توانند از این مداد آرایشی استفاده کنند. بدنه‌ی این مداد آرایشی از جنس فلز است.  به دلیل فلزی بودن بدنه ی این محصول دارای استحکام و مقاومت بالای می باشد. علیرغم وجود دیگر مدادهای آرایشی که سری گرد دارند، سری این محصول به صورت پهن و مدادی است. بنابراین به راحتی روی ابروها کشیده می شود تا بخش‌های خالی آن پر شود و همچنین مرزبندی مشخصی برای خطوط ابرو به وجودمی آورد. به همین دلیل کار کردن با این وسیله‌ی آرایشی بسیار دقیق و آسان است. یک سر مداد ابرو Etude Corporation 31 به صورت برس گرد است و سر دیگر آن مداد آرایشی قرار دارد. برس قرار گرفته در انتهای این مداد آرایشی برای مرتب کردن موهای ابرو کاربرد دارد. 

جهت خرید عمده محصولات آرایشی به کانال mdrik2@ بپیوندید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: انواع مداد آرایشی چشم وابرو, فروشگاه مدریک mdrik, وسایل آرایشی اصل, انواع وسایل آرایشی, وسایل آرایشی چشم وابرو, فروشگاه آنلاین مدریک mdrik, مداد ابرو اتود مدل Etude Corporation شماره 31