مدادرنگی12رنگ سی بی اس CBS


  • تولید کننده: فابرکاستل faber-castell
  • کد محصول: m-rang12-1
  • امتیاز جایزه: 100
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


مدادرنگی 12 رنگ سی بی اس CBS  

 نقاشی کشیدن توسط بچه ها  در سنین پایین جزء کارهای مفیدی است که کودک انجام می دهد خیلی از بچه ها از طریق همین نقاشی کردن رنگها را یاد می گیرند و شناخت پیدا می کنند .همچنین خیلی از استعداد و توانایهای آنها از همین طریق شکوفا می شود یا اینکه از طریق نقاشی کشیدن  بچه ها والدین  به استعداد و توانایهای آنها پی می برند و والدین با هدایت کودکان در مسیر استعداد وتوانایهای آنها به موفق بودن بچه ها در زندگی کمک می کنند.از طرفی دیگر از طریق همین نقاشی کشیدن بچه ها با کم دقت می توان به حالات روحی و روانی آنها  پی ببریم.

مدادرنگی به دلیل اینکه وسیله ی است که با دست کودکان در تماس است باید در ساخت آن اصول بهداشتی رعایت شود.همچنین از موادی که غیر سمی هستند استفاده شود .در ساخت مدادرنگی 12 سی بی اس CBS این اصول  رعایت شده .می توانید با اطمینان خاطر این محصول را در اختیار کودکانتان قرار دهید.بدون اینکه خطری برای آنها داشته باشد.


مدادرنگی  سی بی اس CBS دارای 12 رنگ مجزا شفاف و پررنگ می باشد.که با یک بار استفاده ی دانش آموز یا کودک از آن جای خود را در بین نوشت افزارهایش باز می کند.مدادرنگی 12 سی بی اس CBS دارای سطح مقطع شش ضلع می باشد. که به راحتی در بین انگشتان قرار می گیرد بدون اینکه در دست لیز بخورد.همچنین به دلیل نحوه ی طراحی آن استفاده ی طولانی از آن به دست آسیب نمی زند و دست را خسته نمی کند.مدادرنگی 12 سی بی اس CBS می توان رنگهای ترکیبی زیادی ایجاد کرد.همچنین رنگهای مختلف را با زاویه های مناسب روی یکدیگر سایه یا هاشور زد. البته قابل ذکر است بهترین نتیجه زمانی ایجاد می شود که کاغذ یا مقوا نرم باشد.


از دیگر ویژگیهای این محصول فلزی بودن جعبه ی ان است که با گذشت زمان از بین نمی رود یا اینکه پاره نمی شود.

تعداد رنگ
24 رنگ
جنس جعبه
مقوایی
درجه سختی نوک
گروه B
ضخامت نوک
3.3میلیمتر
فرم بدنه
شش ضلعی
نوع محصول
مدادرنگی
کشور مبدا برند
آلمان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: مدادرنگی 12 سی بی اس CBS ،فروشگاه اینترنتی مدریک،mdrik،نوشت افزار،لوازم التحریر،فروشگاه لوازم تحرير،فروشگاه نوشت افزار،لوازم مدرسه،خريدنوشت افزار،خريدلوازم تحرير،مدادرنگی ،انواع مدادرنگی،مدادرنگی 24 رنگ،مدارنگی خوب