لاک غلط گیر پیکاسو picasso


  • تولید کننده: پیکاسو-picasso
  • کد محصول: lak-2
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


لاک غلط گیر پیکاسو picasso

لاک غلط گیر پیکاسو picasso در اندازه ی کوچک که طول آن حدود 12 سانتیمتر می باشد .از ویژگی بارز این محصول کوچکی وجم و جور بودن آن است.که قاب آن در چهار رنگ سبز، آبی ، زرد وصورتی می باشد.

لاک غلط گیر پیکاسو picasso  دارای کیفیتی مرغوب ،همچنین دارای گوی آهنی می باشد که با تکان آن مانع از خشک شدن این محصول می شود.اشتباه کردن در نوشتن امری بدیهی است . همین اشتباه اگر با خودکار یا خودنویس باشد باعث ایجاد قلم خوردگی در دفتر یا جزوتان می شود. استفاده از یک لاک غلط گیر مرغوب این مشکل را حل می کند .لاک غلط گیر پیکاسو picassoبعد از استفاده مدت زمانی بسیار کوتاه طول می کشد تا خشک شود. بعد از خشک شدن آن می توانید روی لاک را بنویسید.با تکان دادن لاک گوی داخل آن با حرکت درون مخزن به صدا در میاد و با ندکی فشار مخزن لاک,لاک از مخزن بیرون آمده وبه نوک فلزی میرسد واز آنجا باکشیدن لاک روی اشتباه  لاک روی قلم خوردگی قرار می گیرد .

لاک غلط گیر پیکاسو picasso کوچک وکم حجم بوده به صورتی که به راحتی در کیف یا جیب جای می گیرد.همچنین این محصول دارای درپوشی  است که از خشک شدن سریع لاک جلوگیری می کند.با استفادده ازلاک غلط گیر پیکاسو picasso می توانید اشتباهای حتی چاپی را هم به راحتی پاک کنید  .برای نگهداری بهتر این محصول بهتر است در پوش آن را بعد از استفاده بلافاصله گذاشت و نوک آن را رو به بالا نگه دارید

برند پیکاسو از سال 1383 با توجه با نیاز بازار با هدف ارائه محصولات لوازم التحریر با کیفیت و حفظ حقوق مصرف کننده که  لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان و دانشجویان می باشند اقدام با ارائه محصولات خود مطابق استانداردهای روز اروپا در ایران نموده . و همواره رضایت مصرف کنندگان را در پی داشته.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: لاک غلط گیر پیکاسو picasso, نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير, فروش عمده نوشت افزار, فروش عمده لوازم التحرير, پخش عمده نوشت افزار, پخش عمده لوزام التحرير, انواع لوازم التحرير, انواع نوشت افزار, خريد لوازم التحرير, خريد نوشت افزار, خريد وسايل مدرسه, انواع غلط گیر, لاک پیکاسو