رادیو کنترل مدل jkn


  • کد محصول: k-radio-jnk
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


رادیو کنترل مدل jkn


رادیو کنترل مدل jkn یک کنترلر ساده با نصب آسان می باشد.این رادیو کنترل ارتباط خود را از طرق رادیویی و از طریق آنتن باگیرنده انجام می دهد.رادیو کنترل مدل jkn دارای 4.5 کانال ارتباطی می باشد که 2 کانال آن برای جلو یا عقب راندن استفاده می شود.2 کانال برای استفاده در گیربکس جعبه فرمان برای چپ و راست کردن استفاده می شود.و کانال پنجم برای استفاده در روشن کردن چراغ یا زدن بوق ویا در ربات های آتش نشان برای روشن کردن موتور آب پاش استفاده می شود.

این رادیو کنترل بسیار خوش دست و کار با آن راحت می باشد. رادیو کنترل مدل jkn را می توان بر روی ماشین های دست ساز و ماشین های اسباب بازی و ربات  نصب کرد.

فرکانس رادیو کنترل مدل jkn  با فرکانس 27 مگاهرتز کار می کند.

حداکثر برد این رادیو کنترل اگر به درستی نصب شود 30 متر می باشد که این برد یک برد خوب برای ماشین و ربات های کاردستی  می باشد.

این رادیو کنترل از دو بخش تشکیل شده دسته کنترل یا فرستنده و مدارگیرنده.

لازم به ذکر است نصب این رادیو کنترل بسیار آسان است و نیاز به دانش در زمینه الکترونیک ندارد (حتی یک دانش آموز کلاس چهارم نیز می تواند بدون هیچ کمکی آن را بر روی ماشین خود نصب کند).


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: رادیوکنترل, گیرنده فرستنده رادیویی, کنترل, کنترل برای ماشین, لوازم کاردستی, خرید لوازم ربات, خرید وسایل ربات, وسایل کاردستی, انواع کنترل ماشین،