پاکن فکتیس factis مشکی


  • تولید کننده: فکتیس factis
  • کد محصول: p-3
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


پاکن فکتیس factis مشکی

شکل وساختارپاکن فکتیس factis  به دلیل مکعب مستطیلی بودن آن دست را خسته نمی‌کند. این پاک‌کن به‌خوبی اشتباهات نوشتاری شما را  بدون آنکه کوچکتریین اثری از اشتباهات به جا بگذارد از بین می برد بدون آنکه کاغذ ی که نوشته روی آن نوشته اید را کدر یا تغییر دهد شما و اطراف محل کار شما را کثیف نمی‌کند. پاک‌کن  فکتیس به شکل یک مکعب مستطیل است. این پاک‌کن به‌راحتی در بین انگشتان شما قرار گرفته و به همین دلیل در استفاده‌ی طولانی‌مدت آسیبی به دست شما نمی‌زند. با این محصول هیچ اثری از اشتباه نوشتاری شما به جا نخواهد ماند تا شما بتوانید درست از همان جایی که اشتباه کردید، نوشتن را دوباره آغاز کنید. میزان پرزی که در اثر کار با این پاک‌کن تولید می‌شود بسیار کم است. این امر از کثیف شدن دفتر و کتاب یا محیطی که در آن مشغول نوشتن هستید جلوگیری می‌کند. 

کسانی که در زمینه ی انتخاب نوع مدادپاکن سخت گیرهستند پیشنهاد ما پاکن فکتیس factis مشکی است به دلیل قدرت پاکنندگی بالا تولید پرزکم وخوش دست بودن آن است سابقه ی حضور فکتیس factisدر بازار ایران نشانگر دیدگاه مثبت مصرف کنندگان نسبت به این محصولات است. دیدگاهی که شاید ریشه در خاطرات خوش دوران تحصیل وحس خوب کودکی و... دارد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: پاکن فکتیس factis مشکی،فروش عمده نوشت افزار ،فروش عمده لوازم التحرير،پخش عمده نوشت افزار،پخش عمده لوزام التحرير،انواع لوازم التحرير،انواع نوشت افزار،خريد لوازم التحرير،خريد نوشت افزار،خريد وسايل مدرسه،،فروشگاه اینترنتی مدریک،mdrik،نوشت افزار،لوازم التحریر،فروشگاه لوازم تحرير،فروشگاه نوشت افزار،لوازم مدرسه،خريدنوشت افزار،خريدلوازم تحرير،مدادرنگی ،فروش عمده نوشت افزار ،فروش عمده لوازم التحرير،پخش عمده نوشت افزار،پخش عمده لوزام التحرير،انواع لوازم التحرير،انواع نوشت افزار،خريد لوازم التحرير،خريد نوشت افزار،خريد وسايل مدرسه،انواع پاکن و غلط گیر ،پاکن و غلط گیر