مداد نوکی سی بی اسcbs با قطر نوشتاری 7. میلیمتر


  • کد محصول: etod-4
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


مداد نوکی سی بی اس cbs

مارک سی بی اس برندی مشهور در وسایل نوشت افزار است که در بین مردم به دلیل کیفیت عالی که دارد از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد.این برند سالهاست با تولید انواع نوشت افزار در بین مردم جایگاه خاصی پیدا کرده قابل ذکر است این برن ساخت کشور چین  می باشد.

مزیت استفاده از مداد نوکی در این است که برخلاف مداد احتیاج به تراش ندارد به راحتی مغز آن عوض می شود این محصول علاوه بر این ویژگیها بسیار خوش دست است با استفاده ی طولانی از این محصول دست راخسته نمی کند همچنین به دلیل داشتن پاکن در قسمتی که با دست در تماس است در دست لیز نمی خورد. در انتهای آن یعنی در قسمت سر آن دارای پاکن می باشد.این محصول دارای رنگبندی متنوعی است که دانش آموز یا دانشجو می تواند رنگ  آن را با سایر نوشت افزارهای دیگرش ست کندقابل ذکر است پاکن این محصول باچرخاندن آن در جهت ساعت گرد بیرون میاد. وبا پیچاندن در خلاف جهت ساعت گرد به داخل می رود طول پاکن آن حدود2.5 سانتیمتر می باشد.

مداد نوکی سی بی اس cbs دارای گیره ی فلزی است که به راحتی می توان آن را در جیب یا جامدادی جا داد. مخزن ایم محصول به دلیل فلزی بودن آن دارای استحکامی بالا می باشد.و به راحتی می توان نوک این مداد نوکی را با فشار دادن سر آن کوتاه یا بلند کرد. و بدون هیچ اتلاف وقتی نوک آن را می توان تعویض کرد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: مدادنوکی،انواع مدادنوکی،فروش انواع مداد نوکی ،انواع مدادنوکی،مداد فشاری،لوازم التحریر،خرید نوشت افزار،مدادنوکی،فروشگاه اینترنتی مدریک،خرید آنلاین