لاک غلط گیر بنیتو Benito


  • تولید کننده: بنیتو Benito
  • کد محصول: Lak-3
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


لاک غلط گیر بنیتو  Benito

همیشه ترس از اشتباه  وجود دارد همراه داشتن  لاک غلط گیر با پوشش دهی کامل اشتباه  این ترس را از بین می برد.

از ویژگیهای این محصول خوش دست بودن آن است ودارای کیفیتی مرغوب ،همچنین دارای گوی آهنی می باشد که با تکان آن مانع از خشک شدن این محصول می شود.اشتباه کردن در نوشتن امری بدیهی است . همین اشتباه اگر با خودکار یا خودنویس باشد باعث ایجاد قلم خوردگی در دفتر یا جزوتان می شود. استفاده از یک لاک غلط گیر مرغوب این مشکل را حل می کند .لاک غلط گیر بنیتو Benito بعد از استفاده مدت زمانی بسیار کوتاه طول می کشد تا خشک شود. بعد از خشک شدن آن می توانید روی لاک را بنویسید.با تکان دادن لاک ، گوی داخل آن با حرکت درون مخزن به صدا در میاد و با اندکی فشار مخزن لاک,لاک از مخزن بیرون آمده وبه نوک فلزی میرسد واز آنجا باکشیدن لاک روی اشتباه  لاک روی قلم خوردگی قرار می گیرد .

لاک غلط گیر بنیتو Benito  دارای اندازه ی متوسط وکم حجم بوده به صورتی که به راحتی در کیف یا جیب جای می گیرد.همچنین این محصول دارای درپوشی  است که از خشک شدن  لاک جلوگیری می کند.با استفادده ازلاک غلط گیر بنیتو Benito  می توانید  اشتباهات چاپی را هم به راحتی پاک کنید.کسانی که نسبت به محیط زیست حساس هستند می توانند با خیال راحت از این لاک غلط گیر استفاده کنند.چون قابل بازیافت می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: لاک غلط گیر بنیتو Benito, نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير, انواع غلط گیر, خريد لوازم التحرير, غلط گیر, خريد نوشت افزار, خريد وسايل مدرسه, انواع پاکن و غلط گیر, لاک پاکن