دفتر یادداشت 16 * 11 سانتیمتر Almas


  • کد محصول: 2-daftar-yadasht
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


دفتر یادداشت 16 * 11 سانتیمتر Almas

دفتر یادداشت خبرنگاری الماس دارای 80 صفحه کاغذ خط دار است .صفحات این دفتر یادداشت به وسیله ی سیم دولا درکنار هم قرار داده شده صحافی این دفتر یادداشت به صورت افقی است .در صورت لزوم می توان صفحه یا صفحاتی از آن  را جدا کنید.همچنین دارای جلد پلاستیکی که خاصیت انعطاف پذیری دارد. و مقاوم در برابر تا شدن یا چروک شدن می باشد.

همراه داشتن یک دفتر یادداشت برای یک دانش آموز یا دانشجو ی که نمی خواهد کمترین زمان را از دست بدهد وسیله ی ضروری است چون با درج نکات مهم درس یا نوشتن لغات فرار در آن   از فراموش شدن نکات مهم درس جلوگیری می کند.چو برای همه پیش آمده در تاکسی یا صف خرید خیلی منتظر شده باشید با درآوردن دفتر یادداشت می توانید وقت مرده در زندگی نداشته باشین وبرای کارهای روزانه برنامه داشته باشین. و با نوشتن برنامه یا کارها ویا جلسه های مهم  در یک دفتر یادداشت از فراموشی کارها جلوگیری می کند. 

اندازه این دفتر یادداشت در حدی است که به راحتی در کیف جا می شود و دارای وزن کمی می باشد. به همین دلیل دارای حملی راحت است.این دفتر یادداشت دارای ظاهری ساده و شیک است که مورد پسند دانش آموزان و دانشجوان سخت گیر می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دفتر یادداشت سانتیمتر Almas, فروشگاه اینترنتی مدریک, mdrik،نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير, لوازم التحریر, دفتر یادداشت, انواع دفتر یادداشت ساده فانتزی و رنگی