دفتر یادداشت کلاسیک سعید


  • کد محصول: 2-daftar-yadasht
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


دفتر یادداشت کلاسیک سعید

برای هر فردی در زندگی پیش  میاد قرار بوده کاری انجام دهد یا کار خرید ضروری داشته یا اینکه یک جلسه ی کاری داشته  آن را فراموش کند یادداشت کردن کارهای روزانه در یک دفترچه این مشکلات را از بین می برد.همراه داشتن یک دفترچه کوچک برای یادآوری کارهای روزانه باعٍث نظم دادن به کارها می شود.

دفتر یادداشت کلاسیک سعید با اندازه کوچکی که دارد به راحتی در کیف جای می گیرد.همچنین دارای 80 برگه سفید خط دار مجزا است که به وسیله ی فنر دوسیم در کنار هم قرار داده شده .به راحتی می توان در صورت لزوم صفحه یا صفحاتی از آن جدا کرد.صحافی آن به صورت افقی است و دارای طول12 و عرض 16 سانتیمتر می باشد.همچنین دارای جلد مقوای سخت است که در برابر تا شدن یا پاره شدن مقاوم می باشد.دفتر یادداشت کلاسیک سعید دارای رنگهای مختلفی است که برای سلایق مختلف رنگهای مختلفی دارد. می توان بسته به سایر نوشت افزارها رنگ نوشت افزار ها دفتر یادداشتتان را با آنها ست کنید. کسانی که نسبت به خرید تولید داخلی حساس هستند می توانند با خیال راحت از این محصول استفاده کنند چون ساخت کشور ایران می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دفتر یادداشت کلاسیک سعید, فروشگاه اینترنتی مدریک, mdrik, نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير