دفتر یادداشت جلد رنگی الماس Almas


  • کد محصول: 2-daftar-yadasht
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


دفتر یادداشت جلد رنگی الماس Almas

دفتر یادداشت خبرنگاری الماس دارای 60 صفحه کاغذ خط دار است .صفحات این دفتر یادداشت به وسیله ی سیم دولا درکنار هم قرار داده شده صحافی این دفتر یادداشت به صورت افقی است .در صورت لزوم می توان صفحه یا صفحاتی از آن  را جدا کنید.همچنین دارای جلد پلاستیکی که خاصیت انعطاف پذیری دارد. و مقاوم در برابر تا شدن یا چروک شدن می باشد.

همراه داشتن یک دفتر یادداشت برای یک دانش آموز یا دانشجو ی که نمی خواهد کمترین زمان را از دست بدهد وسیله ی ضروری است چون با درج نکات مهم درس یا نوشتن لغات فرار در آن   از فراموش شدن نکات مهم درس جلوگیری می کند.چو برای همه پیش آمده در تاکسی یا صف خرید خیلی منتظر شده باشید با درآوردن دفتر یادداشت می توانید وقت مرده در زندگی نداشته باشین وبرای کارهای روزانه برنامه داشته باشین. و با نوشتن برنامه یا کارها ویا جلسه های مهم  در یک دفتر یادداشت از فراموشی کارها جلوگیری می کند. 

اندازه این دفتر یادداشت در حدی است که به راحتی در کیف جا می شود و دارای وزن کمی می باشد. به همین دلیل دارای حملی راحت است.این دفتر یادداشت دارای ظاهری  رنگی همراه با شخصیتهای کارتونی که در بین دانش آموزان دارای محبوبیت است علاوه براین جلد این دفتر یادداشت دارای رنگهای اکلیلی زیبا است.این دفتر یادداشت دارای طول 16 و عرض 11 سانتیمتر می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دفتر یادداشت جلد رنگی الماس Almas, فروشگاه اینترنتی مدریک, mdrik،نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير, مدادرنگی, لوازم التحریر, دفتر یادداشت, انواع دفتر یادداشت ساده فانتزی و رنگی