مدادرنگی 12 رنگ روزنامه ای(سبز)


  • تولید کننده: مدادسبز
  • کد محصول: medad-rangi.roznamai.sabz
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


مدادرنگی 12 رنگ روزنامه ی (سبز)

هر بسته ی این مدادرنگی شامل 12 عدد است مزیت این مدادنسبت به سایر مدادهای دیگه این است که از قطع شدن درختها به دست نیامده بلکه از روزنامه تشکیل شده به همین دلیل دارای قیمتی ارزانتر نسبت به سایر انواع دیگر مداداست و بسیار سازگار با محیط زیست هستن.

این محصول ساخت شرکت مدادسبز در ایران که دارای مغزی مستحکم با درجه سختی HB=2 می باشد. قابل ذکر است هر بسته ی این محصول حاوی 12 عدد مداد روزنامه ی رنگی است

در کشور های اروپای و کشورهای پیشرفته به واسطه منفعتی که تولید این مدادهار روزنامه ی برای محیط زیست دارد جزئ کالاهای درجه یک به شمار میرود.به دلیل اینکه سایر مدادها از قطع بی رویه ی درختان جنگلی  حاصل می شود در حالی که مدادهای روزنامه ی از روزنامه های باطله حاصل می شود نتنها ضرری برای محیط زیست ندارد بلکه منفعت هم دارد.

از ویژگیهای دیگر این مداد سبز سطح مقطعی دایره ی  است که در دست بسیار راحت واستفاده ی طولانی از آن خسته کننده نیست مغز این مدادهای سبز دارای کیفیتی مرغوب می باشد که ضخامت نوک آن حدود2 میلیمتراست.دارای مغزی مقاوم  ومستحکم  در مقابل زمین خوردن میباشد .همچنین تراش آن خیلی به سهولت صورت می گیرد.

جنس جعبه
مقوایی
درجه سختی نوک
گروه HB2
ضخامت نوک
2میلیمتر
فرم بدنه
دایره ای
طول بدنه
175 میلیمتر
کشور مبدا برند
ایران

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: مدادرنگی روزنامه ای, مدادرنگی سبز, انواع مدادرنگی