جامدادی چرمی مدل TY 1725


  • کد محصول: ja-medad-7
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


جامدادی چرمی مدل TY 1725

جامدادی یکی از وسایل لازم برای دانش آموزان است .که برای نگهداری  وسایلی  است که جهت نوشتن یا نقاشی کردن به آن احتیاج دارند. که بسته به نیاز آنها ممکن کوچک یا بزرگ باشد .از ویژگیهای یک جامدادی خوب جنس آن است .جنسی که جامدادی از آن ساخته شده است .تعداد جاهای مختلفی که برای نگه داری مداد مدادرنگی یا خودکار است و جم وجوربودن آن است. جامدادی چرمی مدل TY 1725 همه ی این ویژگی ویژگیها را دارد.چون جنس آن از نوعع چرم مرغوب با کیفیت عالی می باشد که دارای دوام زیادی است . همچنین دارای سه جای مختلف است .که دوتای آن دارای زیپ ودیگری به صورت کژی است که بیشتر از آن  برای نگه داری خودکار یا مداد استفاده می شود.

جامدادی چرمی مدل TY 1725 دارای طراحی بسیار زیبا که طرح روی این جامدادی دارای شخصیتهای کارتونی که محبوب بچه ها می باشد .از دیگر ویژگیهای آن می توان به سبکی وحمل راحت آن اشاره کرد . چون دارای بندی زیباست که در صورت تمایل می توان آن را وصل کرد وبه راحتی روش شانتان بندازین. یا به وسیله ی دسته ی که در بالای کیف است  آن را حمل کرد.

 ویژگی که جامدادی چرمی مدلTY 1725 از دیگر جامدادی ها متمایز میکند.حمل راحت آن است دانش آموزانی که  دغدغه ی گم شدن وسایل مدرسشان را دارند با  خیال راحت می توانند از این جامدادی استفاده کنند.چون می توان آن را روی شانه انداخت و با خود به هر جای ببرند.

جامدادی چرمی مدل TY 1725 در جلوی آن دارای دوگیره ی آهنربای می باشد.که برای بسته شدن بهتر درب جامدادی کاربرد دارد.همچنین این محصول دارای دو  رنگ آبی و صورتی می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: انواع جامدادی, نوشت افزار, لوازم التحریر, لوازم مدرسه, جامدادی چرمی مدل TY 1725, جامدادی های متنوع, جامدادی ساده, جامدادی فانتزی