لاک غلط گیر سی بی اسCBS


  • تولید کننده: سی بی اس CBS
  • کد محصول: Lak-1
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


لاک غلط گیر سی بی اسCBS

از ویژگیهای این محصول خوش دست بودن آن است ودارای کیفیتی مرغوب ،همچنین دارای گوی آهنی می باشد که با تکان آن مانع از خشک شدن این محصول می شود.اشتباه کردن در نوشتن امری بدیهی است . همین اشتباه اگر با خودکار یا خودنویس باشد باعث ایجاد قلم خوردگی در دفتر یا جزوتان می شود. استفاده از یک لاک غلط گیر مرغوب این مشکل را حل می کند .لاک غلط گیر سی بی اسCBS بعد از استفاده مدت زمانی بسیار کوتاه طول می کشد تا خشک شود. بعد از خشک شدن آن می توانید روی لاک را بنویسید.با تکان دادن لاک ، گوی داخل آن با حرکت درون مخزن به صدا در میاد و با اندکی فشار مخزن لاک,لاک از مخزن بیرون آمده وبه نوک فلزی میرسد واز آنجا باکشیدن لاک روی اشتباه  لاک روی قلم خوردگی قرار می گیرد .

لاک غلط گیر سی بی اسCBS کوچک وکم حجم بوده به صورتی که به راحتی در کیف یا جیب جای می گیرد.همچنین این محصول دارای درپوشی  است که از خشک شدن  لاک جلوگیری می کند.با استفادده ازلاک غلط گیر سی بی اسCBS می توانید  اشتباهات چاپی را هم به راحتی پاک کنید  .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: لاک غلط گیر سی بی اسCBS, نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير, انواع نوشت افزار, خريد لوازم التحرير, خريد نوشت افزار, خريد وسايل مدرسه, انواع پاکن و غلط گیر, لاک پاکن