غلط گیر نواری best


  • تولید کننده: بستbest
  • کد محصول: lak-n2
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


غلط گیر نواری best


طول :8متر


کاربرد راحت این محصول از ویژگی های بارز آن می باشد طول این لاک غلط گیر نواری  به 8متر می رسد .مزیت این محصول نسبت به سایر غلط گیرهای دیگر این است که احتیاج به خشک شدن ندارد.بلا فاصله بعد از استفاده از این محصول می توان روی اشتباهتان را تصحیح کنید .

برای همه اشتباه در نوشتن پیش آمده  اگر  نوشته با مدادباشد با پاکن به راحتی پاک می شود مزیت مداد نسبت به خودکار هم در این است . استفاده ازغلط گیر نواری  bestبرای پاک کردن نوشته های که با خودکار یا روان نویس ویا حتی چاپی هستند باعث می شود به راحتی نوشته های اشتباه  را پاک کرد . و روی  غلط گیر نواری  best کلمه یا متن مورد نظر را بنویسید .بدون آنکه احتیاج به خشک شدن داشته باشد.  با اندازه ی  کوچکی که دارد به راحتی در کیف جا می شود.از دیگر ویژگیهای آن غیر سمی وبدون بو بودن آن است.استفاده ی طولا نی از آن شما را خسته نمی کند . آن هم به دلیل طراحی شکل آن است که به گونه ی طراحی شده به راحتی در بین انگشتان دست قرار می گیرد وکار با آن بسیار راحت می باشد.واشتباهتان را به طور کامل پوشش می دهد همچنین با بدنه ی شفافی که دارد می توانید  نحوه عملکرد غلط گیر را مشاهده کنید و با مشاهده ی مقدارمصرف شده  از نوار که از بدنه ی شفاف  آن پیدا است می توانید از تمام شدن آن مطلع شوید.

اگر در انتخاب نوع غلط گیر سخت گیر هستید پیشنهاد ما به شما به دلیل راحتی استفاده و پوشش بالای آن  همچنین بی بو بودن غلط گیر نواری best است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: غلط گیر نواری best،فروشگاه اینترنتی مدریک،mdrik،نوشت افزار،لوازم التحریر،فروشگاه لوازم تحرير،فروشگاه نوشت افزار،لوازم مدرسه،خريدنوشت افزار،خريدلوازم تحرير،فروش عمده نوشت افزار ،فروش عمده لوازم التحرير،پخش عمده نوشت افزار،پخش عمده لوزام التحرير،انواع لوازم التحرير،انواع نوشت افزار،خريد لوازم التحرير،خريد نوشت افزار،خريد وسايل مدرسه،انواع پاکن و غلط گیر ،لاک پاکن ،لاک نواری ،انواع غلط گیر