شابلون گل و میوه Daneshmand


  • کد محصول: shablon-1
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


شابلون گل و میوه Daneshmand

توجه به سرگرمی کودکان امری مهم می باشد چون از طریق همین سرگرمی های کودکان استعدادوتوانای های آنها شکوفا می شود.همچنین بسته به وسایلی که با ان بازی میکنند می تواند این سرگرمی ها باعث بالا رفتن قوه ی خلاقیت آنها شود.یکی از این وسایل می تواند شابلون باشد که می تواند هنر نقاشی را در کودکان پرورش دهد ازطرف دیگر باعث آشنا شدن کودکان با شکل گل ومیوه می شود.

این شابلونها چون در رنگهای مختلفی است باعث آشنا شدن کودکان با انواع رنگها نیز می شود .جنس این شابلونها از پلاستیک است که قابلیت انعطاف پذیری دارد.همچنین قابل شست شو نیز می باشد.به دلیل اینکه وسیله ی است که کودکان با آن سروکار دارند.این محصول با مواد اولیه ی نو ورعایت اصول بهداشتی تولید می شود.

همچنین وسیله ی بسیار مناسب برای همبازی های پیش دبستانی هاست.چون باعث آموزش نقاشی طراحی ورنگ امیزی به آنها می شود.همچنین کودک با در دست گرفتن آن وکشید اشکال از روی شابلون عضلات دست را تقویت میکند.از طرفی دیگر باعث هماهنگی حرکات دست با چشم کودک می شود.باعث بالا رفتن تمرکز آنها می شود.

قابل ذکر است این محصول دارای 12 عدد شابلون رنگی است که ابعاد آن 7.5 در 7.5 سانتیمتر می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: شابلون گل و میوه Daneshmand, نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير, فروش شابلون Daneshmand