ست پرگارفلزی مارشال marshal


  • تولید کننده: مارشال Marshal
  • کد محصول: set-p1
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


ست پرگار فلزی مارشال Marshal


رنگ :آبی  سبز نارنجی و بنفش


ریاضی و هندسه درسی است که در آن  با کشیدن انواع رسم ها آشنا می شویم .برای یادگیری و کشیدن رسم هم  دانش آموزان ملزم به داشتن وسایلی هستند که با  آن بتوانند انواع رسم رابکشند. جعبه  لوازم رسم مارشال این نیاز دانش آموزان را برآورده ساخته چونکه درجعبه پرگار مارشال marshal دو پرگار فلزی ،دوعدد گونیا ، یک نقاله  ویک خط کش 15 سانتیمتری همراه با یک تراش، یک مداد و یک پاکن  وجود دارد.یکی از پرگارها هر دو نوک آن فلزی است که مناسب  برای کشیدن دایره روی سطوح سفت به  کار می رود. پرگار دیگر آن یک نوک آن فلزی ودیگری  به کمک مدادی که در جعبه  ست پرگار مارشال marshal وجود دارد با پیچی که در سر دیگر پرگار هست محکم می شود.هر دو پرگار دستی باز وبسته می شود و توانای کشیدن دایره تا قطر 14 سانتیمتر را دارد.از طرفی دیگر جنس گونیا نقاله وخط کش آن از پلاستیک شفاف است تا اعداد روی آن به خوبی مشخص باشد.دو عدد پرگار موجود درجعبه ی ست پرگار مارشال marshal فلزی می باشد.

قابل ذکر است ست پرگار مارشال marshal دارای جعبه ی فلزی است . در چهار رنگ مختلف آبی  سبز نارنجی و بنفش می باشد.که نسبت به وسایلی که در جعبه است اندازه ی جم وجور دارد و به راحتی در کیف جا می شود .


جنس جعبه
فلزی
حداکثر قطر دایره قابل رسم
14 سانتیمتر
لوازم همراه
موجود در جعبه پرگار فلزی مداد خور،پرگارفلزی،پاکن ،مدادتراش،مداد،نقاله،خطکش 15 سانت،گونیا 45 درجه،گونیا 60 درجع
رنگ بندی
آبی
سبز
نارنجی
نوع محصول
ست پرگار(ست ریاضی)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: ست پرگار مارشال marshal, انواع وسایل رسم, خط کش, نقاله, گونیا, انواع پرگار, لوازم رسم, جعبه پرگار, ست ریاضی, انواع ست ریاضی, قیمت ست ریاضی،فروش ست ریاضی،خریدست ریاضی