دماسنج مدل گیتاری


  • کد محصول: da.gitari
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


دماسنج مدل گیتاری

دما سنج وسیله ی است که بر مبنای درجه سانتیگراد یا فارنهایت دما را اندازه می گیردبه وسیله ی دماسنج می توان دمای بدن خود را اندازه بگیرید.
دماسنج الکلی وجیوه ی کاربردی ترین دما سنج است که این دماسنج از نوع جیوه ی می باشد.که با منبسط شدن جیوه ی درون مخزن آن کار می کند.
این دما سنج برای اندازه گیری دماهای که بالاتر از نقطه ی انجماد و پایین تر از نقطه ی جوش جیوه ی درون دماسنج است مناسب است.
درحالی که دماسنجهای الکلی دماهای +78 الی _165 را می توانند نشان دهند. و برای اندازه گیری دماهای بالاتر باید از دماسنج ترموکوپلی وآذرسنج ها استفاده کرد.
از ویژگی دیگر این دماسنج مندرج بودن آن است که اعداد روی این دماسنج به صورت کاملا خوانا و درشت روی آن ثبت شده همچنین در بالای این دماسنج سوراخی وجود دارد که قابل نسب بودن آن را امکان پذیر کرده این دماسن بیشتر مورد استفاده ی دانش آموزان یا دانشجوها می باشد. این دماسنج دارای ظاهری زیباست که به دلیل پلاستیکی بودن آن دارای وزن سبک است.مخزن جیوه ی آن در منفذی که دور آن با پلاستیک احاطه شده قرار دارد.در جای امن است که احتمال شکسته شدن آن وجود ندارد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دماسنج مدل گیتاری, فروشگاه اینترنتی مدریک, mdrik, نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير, مدادرنگی, دماسنج, انواع دماسنج دانش اموزی ودانشجوی