دفتر یادداشت شهباز Shahbaz


  • کد محصول: ja-medad-8
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


دفتر یادداشت شهباز Shahbaz

برای هر فردی در زندگی پیش  میاد قرار بوده کاری انجام دهد یا کار خرید ضروری داشته یا اینکه یک جلسه ی کاری داشته  آن را فراموش کند یادداشت کردن کارهای روزانه در یک دفترچه این مشکلات را از بین می برد.همراه داشتن یک دفترچه کوچک برای یادآوری کارهای روزانه باعٍث نظم دادن به کارها می شود.

دفتر یادداشت شهباز Shahbaz با اندازه کوچکی که دارد به راحتی در کیف جای می گیرد.همچنین دارای 80 برگه سفید خط دار مجزا است دفتر یادداشت شهباز Shahbaz دارای رنگهای مختلفی است که برای سلایق مختلف رنگهای مختلفی دارد. می توان بسته به رنگ سایر نوشت افزار ها دفتر یادداشتتان را با آنها ست کنید. کسانی که نسبت به خرید تولید داخلی حساس هستند می توانند با خیال راحت از این محصول استفاده کنند چون ساخت کشور ایران می باشد.

دفتر یادداشت شهباز Shahbaz دارای طول 10 و عرض16 سانتیمتر است. صحافی این دفتر یادداشت به صورت عمودی است .دارای جلدمقوای سخت است.که در برابر پاره شدن یا تا شدن مقاوم  است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دفتر یادداشت شهباز Shahbaz, فروشگاه اینترنتی مدریک, mdrik, نوشت افزار, لوازم التحریر, فروشگاه لوازم تحرير, فروشگاه نوشت افزار, لوازم مدرسه, خريدنوشت افزار, خريدلوازم تحرير, مدادرنگی, لوازم التحریر, و جامدادی, انواع جامدادی, پخش عمده جامدادی, فروش عمده جامدادی