جامدادی Xin yu


  • کد محصول: ja-medad-16083
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


جامدادی Xin yu

یک جامدادی خوب علوه بر ظاهری زیبا باید دارای وزن سبکی باشد که این جامدادی  همه ی این ویژگیها را دارد. همراه داشتن یک جامدادی با دانش آموزان باعث میشه  نگه داشتن خودکار مداد پاکن و دیگر نوشت افزارها برای آنها کاری راحت باشد .همچنین باعث میشه نظم بیشتری به آنها بدهد .نظم خصیصه ی است که در کودکی در بچه ها پرورش داده شود.اگر تمایل دارید به کودکانتان از همان سنین کودکی نظم آموزش دهید با در اختیار دادن یک جامدادی برای آنها این کار را می توانید شروع کنید.

این جامدادی دارای ظاهری  ساده وشیک است که طراحی آن مورد پسند بیشتر دانش آموزان پسر است  دارای دو جا برای نوشت افزارهای که طول تا 20 سانتیمتر دارند است . که هر دو جای آن با زیپ باز وبسته می شود.جنس زیپ به کار برده شده در آن از جنس مرغوب است که بدون نگرانی از خراب شدن آن می توان ازش استفاده کرد. دارای رنگهای سورمه ی  مشکی  قرمز و بنفش است . که قابل شست شو است وبا شست شو تغییر رنگ پیدا نمی کند. جنس این جامدادی از برزند است که دوام طولانی وعمر زیاد از دیگر ویژگیهای آن  است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: انواع جامدادی, نوشت افزار, لوازم التحریر, لوازم مدرسه, جامدادی Xin yu, جامدادی های متنوع, جامدادی ساده, جامدادی فانتزی