جامدادی منگوله دار


  • کد محصول: ja-medad-72
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


جامدادی منگوله دار

این جامدادی دارای ظاهری فانتزی و زیباست که طراحی آن مورد پسند بیشتر دانش آموزان دختر است .روی درب این جامدادی دو منگوله ی فانتزی است . دارای دو جا برای نوشت افزارهای که طول تا 20 سانتیمتر دارندمناسب است یکی از جاهای این جامدادی با زیپ بازو بسته می شود و جای دیگر آن با چسب باز وبسته می شود. دارای رنگهای صورتی وبنفش است . که قابل شست شو است وبا شست شو تغییر رنگ پیدا نمی کند. جنس این جامدادی از پارچه است که دوام طولانی وعمر زیاد از دیگر ویژگیهای این جامدادی است.

یک جامدادی خوب علوه بر ظاهری زیبا باید دارای وزن سبکی باشد که این جامدادی  همه ی این ویژگیها را دارد. همراه داشتن یک جامدادی با دانش آموزان باعث میشه  نگه داشتن خودکار مداد پاکن و دیگر نوشت افزارها برای آنها کاری راحت باشد .همچنین باعث میشه نظم بیشتری به آنها بدهد .نظم خصیصه ی است که در کودکی در بچه ها پرورش داده شود.اگر تمایل دارید به کودکانتان از همان سنین کودکی نظم آموزش دهید با در اختیار دادن یک جامدادی برای آنها این کار را می توانید شروع کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: جامدادی منگوله دار،فروشگاه اینترنتی مدریک،mdrik،نوشت افزار،لوازم التحریر،فروشگاه لوازم تحرير،فروشگاه نوشت افزار،لوازم مدرسه،خريدنوشت افزار،خريدلوازم تحرير،جامدادی،لوازم التحریر،و جامدادی،انواع جامدادی،پخش عمده جامدادی،فروش عمده جامدادی