جامدادی طرح مدل کارتونی


  • کد محصول: ja-medad-12
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


گزینه های در دسترس


جامدادی طرح مدل کارتونی

یک جامدادی خوب علوه بر ظاهری زیبا باید دارای وزن سبکی باشد که این جامدادی  همه ی این ویژگیها را دارد. همراه داشتن یک جامدادی با دانش آموزان باعث میشه  نگه داشتن خودکار مداد پاکن و دیگر نوشت افزارها برای آنها کاری راحت باشد .همچنین باعث میشه نظم بیشتری به آنها بدهد .نظم خصیصه ی است که در کودکی در بچه ها پرورش داده شود.اگر تمایل دارید به کودکانتان از همان سنین کودکی نظم آموزش دهید با در اختیار دادن یک جامدادی برای آنها این کار را می توانید شروع کنید.

این جامدادی دارای ظاهری  است که مورد پسند دانش آموزان دختر و پسر می باشد چون دارای شخصیت های کارتونی است   دارای دو جا برای نوشت افزارهای که طول تا 20 سانتیمتر دارند است . که هر دو جای آن با زیپ باز وبسته می شود.جنس زیپ به کار برده شده در آن از جنس مرغوب است که بدون نگرانی از خراب شدن آن می توان ازش استفاده کرداین جامدادی در سه رنگ مختلف قرمز سبز وصورتی  است.که رنگ صورتی آن دارای عکس سفید برفی و رنگ  قرمز آن دارای عکس آنا والسا و رنگ سبز آن دارای عکس بن تن روی آن است که در بین دانش آموزان از محبوبیت زیادی برخوردار است. قابل شست شو است و با شست شو تغییر رنگ پیدا نمی کند. جنس این جامدادی از برزند است که دوام طولانی وعمر زیاد از دیگر ویژگیهای آن  است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: انواع جامدادی, نوشت افزار, لوازم التحریر, لوازم مدرسه, جامدادی طرح مدل کارتونی, جامدادی های متنوع, جامدادی ساده, جامدادی فانتزی