غلط گیر نواری Romex


  • تولید کننده: رومیکس ROMEX
  • کد محصول: lak-n1
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 0ریال


غلط گیر نواری Romex


طول :16 متر


از ویژگی بارز این محصول راحتی کار با آن وطول بیشتر نسبت به سایر لاک غلط گیرهای نواری  می باشد . غلط گیر نواری Romex حدود 16 متر می باشد.فورا بلا فاصله بعد استفاده ی آن می توانید روی غلط گیر نواری Romex را بنویسید. یعنی احتیاج به خشک شدن ندارد.

برای همه اشتباه در نوشتن پیش آمده  اگر نوشته با مدادباشد با پاکن به راحتی پاک می شود مزیت مداد نسبت به خودکار هم در این است . استفاده از غلط گیر نواری Romexبرای پاک کردن نوشته های که با خودکار یا روان نویس ویا حتی چاپی هستند باعث می شود به راحتی نوشته های اشتباه  را پاک کرد . و روی غلط گیر نواری Romex کلمه یا متن مورد نظر را بنویسید .بدون آنکه احتیاج به خشک شدن داشته باشد.  با اندازه ی  که دارد به راحتی در کیف جا می شود.از دیگر ویژگیهای آن غیر سمی وبدون بو بودن آن است.استفاده ی طولا نی از آن شما را خسته نمی کند. واشتباهتان را به طور کامل پوشش می دهد همچنین با بدنه ی شفافی که دارد می توانید  نحوه عملکرد غلط گیر نواری Romex را مشاهده کنید و با مشاهده ی مقدار مصرفی از نوار که از بدنه ی شفاف آن پیدا است می توانید از تمام شدن آن مطلع شوید.همچنین شکل آن به نحوی طراحی شده که زیبا باشد وهم  استفاده از آن ساده وراحت باشد .به صورتی که به راحتی در بین انگشتان دست قرار میگیرد بدون آنکه در دست لیز بخورد.

 غلط گیر نواری Romex  انتخاب بسیار مناسب  برای پاک کردن نوشته های  اشتباهی می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: غلط گیر نواری Romex،فروشگاه اینترنتی مدریک،mdrik،نوشت افزار،لوازم التحریر،فروشگاه لوازم تحرير،فروشگاه نوشت افزار،لوازم مدرسه،خريدنوشت افزار،خريدلوازم تحرير،فروش عمده نوشت افزار ،فروش عمده لوازم التحرير،پخش عمده نوشت افزار،پخش عمده لوزام التحرير،انواع لوازم التحرير،انواع نوشت افزار،خريد لوازم التحرير،خريد نوشت افزار،خريد وسايل مدرسه،انواع پاکن و غلط گیر ،لاک پاکن ،لاک نواری ،انواع غلط گیر